کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفروتن و سحر قریشی بازیگران فیلم جدید نیکی کریمی

نیکی کریمی بازیگر شناخته شده سینمای ایران پنج شنبه دهم مهرماه، فیلم برداری فیلم جدید خود را در سکوت خبری آغاز کرد.

عکسی جدید از نیکی کریمی

به گزارش کافه سینما به نقل از سینما پلاس، کریمی که سال گذشته در فیلم «زندگی جای دیگری است» نقشی کوتاه ایفاء کرده، قرار است در فیلم جدید روح الله حجازی با نام «مرگ ماهی» نیز مقابل دوربین برود. در همین شرایط او ساخت فیلم چهارم خود با نام «شیفت شب» را نیز آغاز کرده است. فیلمی که علاوه بر کارگردانی، تهیه کنندگی‌اش را نیز به عهده دارد. در این فیلم بازیگرانی همچون: محمدرضا فروتن، لیلا زارع و سحر قریشی حضور دارند. «پیمان جعفری» نیز مدیریت تولید فیلم را به عهده دارد.

«یک شب»، «چند روز بعد» و «سوت پایان» سه فیلم قبلی کریمی است که در اکران عمومی نتیجه ای نگرفتند اما حضور جشنواره ای نسبتاً موفقی داشتند. شنیده می‌شود فیلم چهارم کریمی یک اثر اجتماعی با مایه‌های انتقادی است و ماجراهای آن در یک بیمارستان اتفاق می افتد. نیکی کریمی در فیلم «یک شب» نیز فیلم برداری در شب را تجربه کرده و این فیلم دومین اثر شبانه این کارگردان محسوب میشود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>