کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدطرح ملی حجاب در مدارس کشور آغاز شد

معاون فرهنگی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) درقم از اجرای طرح ملی حجاب در مدارس پایه ابتدایی در ۱۸ استان خبر داد.

حجت الاسلام ‘ محمد باقی ‘ در گفت و گو با ایرنا، افزود: این طرح که ویژه دختران ۷ تا ۱۴ سال است درمدارس شهرهایی از جمله قم، تهران، ساری، ارومیه، مشهد، اصفهان، شیراز و کاشان شروع شده است.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح، آموزش کاربردی حجاب و عفاف و تثبیت آن در سطح جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی است.

باقی با اشاره به اینکه در این طرح حافظان و یا حامیان حجاب شرکت می کنند گفت: حافظان حجاب افرادی هستند که حجاب برتر را برای خود انتخاب می کنند و حامیان حجاب کسانی هستند که بدون چادر، حجاب خود را رعایت می نمایند.

وی افزود: برای اجرای این طرح از طلاب خواهر با عنوان مربی حجاب استفاده می شود.

معاون فرهنگی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) ادامه داد:مربیان کتاب مروارید بهشتی حاوی مطالب علمی، اعتقادی و تاریخی در قالب داستان را برای دانش آموزان تدریس می کنند.

وی، برگزاری مسابقات علمی، هنری و ورزشی با هدف ارتقای سطح علمی و اعتقادی دانش آموزان، برگزاری مراسم ویژه صبحگاه حجاب، تشکیل شورای حجاب، جشن حجاب و عفاف را از مهمترین برنامه های اجرایی برای دانش آموزان برشمرد.

به گفته وی، سال گذشته ۱۹ هزار نفر در طرح ملی حجاب شرکت کردند.

مرکز حجاب ریحانه النبی(س) از سال ۱۳۸۴ توسط جمعی از محققان و مبلغان حوزه های علمیه قم و شهرستان ها، در قم فعالیت خود را در زمینه گسترش فرهنگ حجاب آغاز کرد و امروز در سایر استان ها در حال توسعه است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>