کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری خاله شادونه قلابی که برنامه اجرا میکرد

خاله شادونه قلابی که با مشخصات جعلی و غیر واقعی اقدام به اجرای برنامه در بین مردم پارس‌آباد کرده بود با حکم دادستان شهرستان پارس‌آباد دستگیر شد.

دادستان شهرستان پارس‌آباد امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: به دنبال اخبار واصله از سوی مردم و با اعلام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس‌آباد مبنی بر حضور خانمی به جای «ملیکا زارعی» اقدام به اجرای برنامه «خاله شادونه» برای مردم در پارس‌آباد کرده است، دادستانی شخصاً وارد عمل شد.

رحیم گل‌زاده افزود: با توجه به اینکه بنرها و تصاویری از حضور خاله شادونه در نقاط مختلف شهرستان نصب و منتشر شده بود متوجه شدیم به جای «ملیکا زارعی» خانمی با مشخصات جعلی و غیر واقعی اقدام به اجرای برنامه در بین مردم این شهرستان کرده که با اعتراض مردم و با اعلام مسئول اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اقدام به توقیف خودروی حامل این افراد شد.

وی گفت: در نهایت با اقرار متهمان به ویژه خانمی که خودش را به جای ملیکا زارعی جا زده بود به همراه عوامل اجرایی، کارگردان و حسابرس اقدام به تفهیم اتهام و نهایتاً به علت کلاهبرداری و فریب مردم بازداشت شدند.

دادستان شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: پولی که از حاصل فروش بلیت این برنامه به دست آمده بود توقیف شد و متهمان نیز ضمن اقرار به اعترافاتشان، اعلام آمادگی کردند تا تمامی مبالغی که از سوی مردم این شهرستان اخذ شده بود را به خود آنها پس دهند.

در پی وقوع این ماجرا، روزگاری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس‌آباد نیز با بیان اینکه این اداره تنها به عنوان ناظر برنامه «خاله شادونه» انجام وظیفه کرده است، بیان کرد: برنامه «خاله شادونه» که ۱۱ مهر ماه در پارس‌آباد برگزار شد با مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به موسسه فرهنگی و هنری نقش‌نگاران سایه هنر اردبیل که مجری این برنامه بود برگزار شد که در پی اعتراضات حضوری مردم این اداره به عنوان ناظر وارد عمل شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>