کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنعمت الله :وقتی در خیابان فیلمبرداری می کردیم ،کسی گلزار را نمی شناخت

حمید نعمت ا.. که این روزها «آرایش غلیظ» را روی پرده دارد در گفتگویی با مجله ۲۴ به ذکر خاطره ای از انتخاب بازیگران فیلم اولش «بوتیک» پرداخته است و البته این را هم گفته که در زمان فیلمبرداری آن کار محمدرضا گلزار موقعیت ویژه ای نداشته است.

http://www.banifilm.ir/Content/1393/07/11/image/2-1-2014103234846.jpg

به گزارش خبرگزاری میزان،نعمت ا.. با اشاره به بازیگران اصلی “بوتیک” می گوید:«آن موقع گلزار موقعیت ویژه ای نداشت. بازیگر مقابلش{گلشیفته فراهانی} هم موقعیتی نداشت. یادم می آید وقتی در خیابان فیلمبرداری میکردیم کسی گلزار را نمی شناخت و هرگز یک مورد هم پیش نیامد که مردم موقع فیلمبرداری او را بشناسند.»

نعمت ا.. درباره انتخاب بازیگر مقابل گلزار یعنی گلشیفته هم اظهار می دارد: «یادم می آید هادی مقدم دوست اصرار داشت که از فراهانی برای بازی در نقش “اتی” استفاده کنیم اما من می گفتم سنش برای این نقش زیاد است. به هر حال قرار شد با او قرار بگذارد.»

به گزارش خبرگزاری میزان نعمت ا.. درباره چگونگی انتخاب فراهانی می افزاید:«یک روز دیدم دختری در راهروی هدایت فیلم ایستاده و یک کوله پشتی هم پشتش است. اصلا نشناختمش و رفتم به هادی گفتم همین دختره خوب است فکر کردم جزو علاقمندانی است که برای تست آمده.»

و البته که همین دخترک کوله به پشت گلشیفته فراهانی بود که در نهایت موقعیتهای خوبی که توسط آدمهایی مثل نعمت ا.. در سینمای ایران برایش پیش آمد را با بازی در یک سری فیلم درجه دو و سه تاخت زد.گلزار هم که بعد از “بوتیک” هیچ گاه نتوانست در یک درام مطلوب نظر منتقدان بازی کند و بیشتر به بازیگر اصلی آثار تجاری بدل شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>