کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنخست وزیر هند خیابانهای پایتخت را جارو زد + عکس

‘نارندرا مودی’ نخست وزیر هند به منظور راه اندازی جنبش ‘هند تمیز’روز پنجشنبه یکی از خیابان های دهلی نو پایتخت را جارو زد.

جارو زدن

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی ، نخست وزیر هند به مناسبت دوم اکتبر (۱۰ مهر) ، سالروز تولد ‘مهاتما گاندی’ رهبر فقید هند به منظور تضمین نظافت در این کشور و افزایش سطح آگاهی هندی ها در مورد مزایای نظافت و بهداشت، جنبش عمومی ‘هند تمیز’ را به راه انداخته است.

این جنبش تا سال ۲۰۱۹ – یکصد و پنجاهمین سالروز تولد مهاتما گاندی – ادامه خواهد یافت و حدود دو هزار میلیارد روپیه برای اجرای آن هزینه خواهد شد.وضع بهداشت و نظافت در بسیاری از مناطق هند حتی مناطق شهری با کمبودها و مشکلاتی مواجه است و دولت تلاش می کند با راه اندازی جنبش ‘هند تمیز’ مردم را به رعایت بهداشت و نظافت ترغیب کند.

مودی تضمین نظافت را در هند به عنوان بزرگترین اولویت خود تعیین کرده و آن را در همه سخنرانی های عمده خود از جمله سخنرانی اش به مناسبت روز استقلال هند بیان کرده است.

نخست وزیر هند جنبش ‘هند تمیز’ را صبح پنجشنبه با جارو زدن خیابانی در دهلی نو به راه انداخته و مشارکت یکایک مردم هند را در این جنبش خواستار شده است.

هزاران نفر از دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان دولت به نخست وزیر مودی در راه اندازی این جنبش ملحق شدند.مودی از همه مردم خواسته است در این روز، شهرها و ادارات از جمله توالت ها را به عنوان بخشی از جنبش ‘هند تمیز’ نظافت کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>