کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدداریوش مهرجویی سنتوری ۲ را میسازد !

روایت داستان علی سنتوری بعد از ترک اعتیاد و ترخیص از آسایشگاه

سنتوری

«بانی فیلم»- گروه سینمای ایران- داریوش مهرجویی فیلمنامه «سنتوری۲» را در بانک فیلمنامه خانه سینما ثبت کرد.
به گزارش «بانی فیلم»، این فیلمنامه قصه علی شخصیت اصلی داستان «سنتوری» است که بعد از ترک اعتیاد از آسایشگاه مرخص شده و به دنبال کارهای موسیقی خود درگیر اتفاقاتی تازه می شود. مهرجویی که نگارش فیلمنامه «سنتوری۲» را به پایان رسانده بزودی درخواست پروانه ساخت این فیلم را به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال می کند. مهرجویی قصد دارد به محض دریافت مجوز، فیلمبرداری «سنتوری۲» را در تهران آغاز کند.
طبق شنیده های خبرنگار بانی فیلم، حضور بهرام رادان در نقش اصلی و محسن چاووشی به عنوان آهنگساز و خواننده در «سنتوری۲» قطعی است. فیلمی که از همین حالا می توان پیش بینی کرد یکی از پرفروش های سال آینده خواهد بود.
مهر جویی روز دوشنبه فیلمنامه این فیلم را در بانک فیلنامه خانه سینما ثبت کرد تا از این پس پیگیر کارهای مجوز و تولید آن باشد. این کارگردان درحالی قصد دارد قسمت دوم «سنتوری» را جلوی دوربین ببرد که «سنتوری» با بی مهری مدیران وقت سینمایی مواجه شد و هیچ گاه روی پرده نرفت. در نهایت نسخه قاچاق فیلم با کیفیتی عالی وارد بازار شد تا ضرر و زیان مهرجویی و مرحوم فرازمند کامل شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>