کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمیترا حجار و حمیدرضا پگاه در ورزشگاه آزادی


تماشا: فیلم تلویزیونی «ستاره» به کارگردانی سید روح الله حجازی محصول مرکز سیمافیلم از نیمه گذشت. هادی علی محمدی مدیر تولید «ستاره» درباره آخرین وضعیت این فیلم تلویزیونی گفت: «تاکنون صحنه های مربوط به لوکیشنی واقع در غرب تهران و همچنین یکی از شهربازی های تهران تصویربرداری شده است و در حال حاضر مشغول ضبط سکانس های زیر آب در دریاچه ورزشگاه آزادی هستیم. برای این اثر ۳۰ جلسه تصویربرداری پیش بینی شده که ۲۵ جلسه آن در تهران و پنج جلسه در مشهد خواهد بود.»

 

 

این فیلم سومین اپیزود از سه گانه تولد، زندگی و مرگ است که قصه آن درباره مرتضی و ستاره است که انتظار تولد فرزند دوم خود را می کشند. میترا حجار و حمیدرضا پگاه بازیگران این تله فیلم هستند، متن آن را علی طالب آبادی نوشته است.

سید روح الله حجازی سال گذشته دو فیلم «سپیده» و «نخل گریان» را برای مرکز سیمافیلم ساخته است و «ستاره» سومین همکاری او با این مرکز است که در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تولید می شود.
برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>