کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدطول دوره ی لیسانس کاهش می یابد


مهر : دبیر شورای عالی برنامه ریزی از بازنگری آیین نامه سه مقطع تحصیلی در این شورا خبر داد و اعلام کرد که کاهش سنوات در دوره لیسانس یا کاهش مدت زمان ماندگاری دانشجویان در دانشگاه با بازنگری این آیین نامه صورت خواهد گرفت.

سعید قدیمی با اعلام این خبر یادآوری کرد: آیین نامه دوره کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته آخرین بار در ۱۳۷۴ ابلاغ شده بود و اکنون در حال بازنگری هستند.

وی ادامه داد: ممکن است اجرایی شدن آن به مهرماه که آغاز سال تحصیلی است، برسد اما هنوز هیچ قولی در این باره نمی توان داد.

این مقام مسئول در وزارت علوم به ۲ تغییر اساسی در این آیین نامه پس از بازنگری اشاره کرد و گفت: کاهش ماندگاری دانشجو در دانشگاه یا همان کاهش طول سنوات در دوره لیسانس و ارتقای کیفیت آموزش از مهمترین تغییراتی به شمار می آید که در آیین نامه جدید لحاظ خواهد شد.

قدیمی تاکید کرد که کاهش مدت زمان تحصیل به بازنگری همین آیین نامه بستگی دارد و اساسی ترین موضوع در بازنگری آیین نامه مذکور همین مورد است.

دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم یادآوری کرد که آیین نامه مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت مشترک است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>