کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآزار و اذیت پسران نوجوان توسط پرستار کودک

پرستاری در شهر ساوتهمتون انگلیس به جرم آزار و اذیت یک پسر نوجوان، روانه زندان شد.


http://www.jamnews.ir/Images/News/Smal_Pic/6-5-1391/IMAGE634790714951894442.jpg

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز،”ایموند تالون” پرستار ۵۳ ساله پس از اعتراف به آزار جنسی چند پسر نوجوان برای ۱۴ ماه محکوم به زندان شد. نکته جالب اینجاست که وی این اعمال شیطانی را بیش از ۲۰ سال پیش و در زمانیکه کارمند “خانه مراقبت از کودکان ثورولد رود” واقع در منطقه “بیترنه” شهر ساوتهمتون انگستان بوده، مرتکب شده است.

ماجرای مذکور صرفا به دلیل اینکه یکی از قربانیان این اعمال که هم اکنون ۳۰ سال دارد پیگیر ماجرا بوده برملا شده و گرنه احتمالا این پرونده نیز همچون بسیاری از پرونده های کودک آزاری دیگر در کشور انگلیس برای همیشه مسکوت می ماند.

 

به گزارش دیلی اکوی انگلیس،”لوسی استیوارت” از ” واحد بازرسی حفاظت عمومی” ساوتهمتون در این باره اظهار داشت: ما همواره از قربانیان آزار جنسی خواسته ایم تا اعمال ارتکابی و جرایمی که بر علیه آنان صورت گرفته است را پیگیری نمایند حتی اگر مدت زیادی از زمان آن اتفاق گذشته باشد. مشخص نیست چه تعداد از اینگونه حوادث و پرونده ها به دلیل عدم پیگیری مستمر قربانیان کودک آزاری، در بایگانی های قضایی انگلیس در حال خاک خوردن هستند.
برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>