کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستمال توالت هوشمند! + عکس

محققان ژاپنی برای حفظ نظافت و بهداشت در سرویس های بهداشتی عمومی، دستگاه عرضه دستمال توالت بدون نیاز به تماس دست را طراحی کرده اند.
سرویس های بهداشتی عمومی یکی از متهمان اصلی انتقال آلودگی و عفونت محسوب می شوند؛ محققان شرکت Shikoku برای حل این مشکل دستگاه عرضه کننده دستمال توالت طراحی کرده اند.
دستگاه Camitool مجهز به حسگرهایی است که با شناسایی حرکت دست و بدون نیاز به تماس فیزیکی، دستمال برش خورده را در اندازه های تعیین شده در اختیار افراد قرار می دهند که برای افراد سالمند و مبتلا به آرتروز کارآیی زیادی دارد.

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/5/4/189665_632.jpg

از جمله امکانات در نظر گرفته شده برای این دستگاه، امکان تعیین اندازه دستمال ارائه شده در هر نوبت است که این اندازه بین ۶۰ تا ۱۲۰ سانت تعیین شده است.
دستگاه عرضه دستمال توالت Camitool‌ در برخی بیمارستان های ژاپن تعبیه شده است. نمونه چوبی این محصول به قیمت یک هزار و ۲۰۰ دلار و نمونه عادی ۷۶۵ دلار عرضه می شود.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>