کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنید۴۰ نفر از درجه‌یک‌های سینمای ایران توسط من وارد عرصه بازیگری شده‌اند


محمدرضا شریفی‌نیا گفت: فردی در بین اهالی سینما توسط من با پول وارد عرصه بازیگری نشده و تا به حال در خصوص نقش فروشی به من تهمتی نزده‌اند

این بازیگر در خصوص تاثیرات حضور بازیگران سوپر استار در فروش بالای فیلم گفت: در شرایط کنونی شاید یک بازیگر سوپر استار بتواند در فروش فیلمی با ساختار و فیلمنامه مناسب موثر باشد؛ اما در صورت نبود فیلم‌نامه و ساختار مناسب شاید در هفته اول مردم یک فیلم ضعیف که دارای بازیگر معروف و به نام است را ببینند،اما در هفته دوم فیلم خود به خود تماشاگر خود را از دست می‌دهد.
 
وی افزود:در تاریخ سینما فیلمی بوده که بازیگر سوپر استار دو فیلم همزمان برروی پرده اکران داشته اما یک فیلم دارای فروش بالا و دیگری با فروش پایین روبرو بوده که این حاکی از این است که فیلمنامه و ساختار مناسب در فروش فیلم تاثیر گذار است. شریفی نیا ادامه داد:گاهی اوقات ممکن است فیلم‌نامه‌های ضعیف با عوامل و بازیگران خوب تبدیل به یک فیلم‌نامه خوب شود.
وی درخصوص خبرهایی مبنی بر نقش فروشی توسط برخی کارگردانان و تهمت‌هایی در این خصوص درباره خود اظهار داشت:‌ تا به حال تهمت نقش فروشی به من نزده‌اند؛ افرادی که شایستگی حضور در یک فیلم را دارند،توسط ما به سینما معرفی شده‌اند که در همان ابتدا با اخذ قرارداد دستمزد خود را دریافت می‌کنند.
 
شریفی نیا با اشاره به اینکه در خارج از کشور آژانس‌هایی برای انجام این کار وجود دارد، افزود: این آژانس‌ها با اخذ مبلغی افراد را برای ایفای نقش در فیلم‌ها معرفی می‌کنند که در واقع نوعی تجارت است.وی تصریح کرد: در سینمای ما تجارت به این مفهوم وجود ندارد و شاید در فیلم‌های درجه ۵ و ۶ شاهد این مسئله باشیم، اما نقش فروشی در بین فیلم‌های (الف) و (ب) دیده نمی‌شود.شریفی نیا تاکید کرد:اگر فردی بدون شایستگی و به صرف پول وارد عرصه سینما شود،شکست خورده و ماندگار نخواهد بود و تماشاگران کار بازیگر را قضاوت می‌کنند.
 
شریفی نیا با اشاره به اینکه حدود ۴۰ نفر توسط من وارد عرصه بازیگری شده‌اند،عنوان کرد:این افراد جزء درجه یک‌های سینمای ایران هستند و هرگز با پول وارد این عرصه نشده‌اند. وی ادامه داد: فردی در بین اهالی سینما وجود ندارد که با پول توسط من وارد عرصه بازیگری شده باشد و چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد.شریفی نیا بیان کرد: ورود به سینما شاید گاهی اوقات آسان باشد،ولی تماشاگر باید فرد را بعنوان یک بازیگر بپذیرد. وی خاطرنشان کرد: بایگر باید استعداد، اطلاعات، تحصیلات و شایستگی یک نقش را به عنوان بازیگر داشته باشد تا در این عرصه ماندگار شود.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>