کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنید«پارک ژوراسیک ۴» دو سال دیگر به سینماها می آید


       

چهارمین فیلم از مجموعه ی فیلم های «پارک ژوراسیک» در سال ۲۰۱۴ به پرده ی سینماها خواهد آمد.

«فرانک مارشال» تهیه کننده «پارک ژوراسیک ۴» که در ۳۰ سال گذشته در کمپانی امبلین با «استیون اسپیلبرگ» همکاری داشته است، در مصاحبه ای اعلام کرد این فیلم تا دو سال دیگر آماده ی نمایش خواهد بود.

پیش از این نیز «استیون اسپیلبرگ» کارگردان قسمت های پیشین مجموعه ی فیلم های «پارک ژوراسیک» در نمایشگاه کتاب های مصور سال ۲۰۱۱ اعلام کرده بود علاقه مند به استفاده از فناوری های جدید در عرصه ی جلوه های ویژه در این فیلم است.

به گزارش هالیوود ریپورتر، «ریک جافا» و «آماندا سیلور»، نویسندگان فیلم نامه ی «ظهور سیاره ی میمون ها»، نگارش فیلم نامه ی «پارک ژوراسیک ۴» را بر عهده دارند.

این در حالیست که نویسندگانی چون «مارک پروتوسویچ»، «ویلیام موناهان» و «جان سیلز»، فیلمنامه ی فیلم های قبلی این مجموعه را نوشته بودند. «استیون اسپیلبرگ» تهیه کنندگی «پارک ژوراسیک ۴» را برعهده دارد، اما کارگردانی آن را به فرد دیگری واگذار کرده است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>