کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری سارقان مامورنما که با کتک طلا می‌دزدیدند!


رییس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری سارقان سابقه‌داری که در پوشش مأمور ادارات اقدام به سرقت کرده‌ بودند، خبرداد.

سرهنگ عبادالله کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر سرقت از منزل، کارآگاهان به اتفاق تیم بررسی صحنه جرم به محل وقوع سرقت اعزام و تحقیقات خود را در آغاز کردند.

رییس پلیس آگاهی گیلان ادامه داد: کارآگاهان با حضور در صحنه سرقت متوجه شدند که سارقان با معرفی خود به عنوان مامور یکی از ادارات، در یک فرصت مناسب وارد منزل شده و ضمن ضرب و شتم و بیهوش کردن صاحب‌خانه، سه حلقه النگو و یک جفت گوشواره را سرقت کرده‌ و متواری شده‌اند.

کریمی افزود: کارآگاهان آگاهی در ادامه بررسی و تحقیقات خود در بیمارستان از صاحب‌خانه متوجه شدند که این زن یک ماه قبل سارقان اموالش را در حوالی منزل خود مشاهده و شماره پلاک خودروی آنان را یاداشت کرده است.

وی با بیان اینکه کارآگاهان در ادامه سیر تحقیقات خود مالک خودرو را شناسایی و پس از دستگیری وی را به مقر انتظامی منتقل کردند، گفت: وی در جریان بازجویی معترف شد که خودرو را سال گذشته به فردی به نام «اسماعیل» فروخته و خریدار هنوز تمام مبلغ پول وی را نپرداخته و متواری است.

رییس پلیس آگاهی گیلان با بیان اینکه کارآگاهان با انجام مراقبت‌های نامحسوس محل‌های تردد احتمالی یکی از سارقان را شناسایی و دستگیر کردند، گفت: متهم که دارای سوابق متعدد سرقت است در مقابل دلایل و شواهد پلیس چاره‌ای جز اعتراف ندید و به سرقت از منزل شاکیه با همدستی فرد دیگری با هویت معلوم اعتراف کرد.

کریمی با بیان اینکه کارآگاهان همدست متهم را نیز در اقدامی غافگیرانه و ضربتی دستگیر کردند، گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>