کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدقیمت بلیت سینما از ساعت ۹ شب به بعد نیم بها خواهد بود


شورای صنفی نمایش، امتیازاتی که به فیلم‌های متقاضی در اکران ماه مبارک رمضان درنظر گرفته است را اعلام کرد.سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره طرح ویژه اکران فیلم‌ها در ماه رمضان گفت: «طرح ویژه رمضان» امسال هم مانند سال‌های قبل با قدرت اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: ما برای اجرای هرچه بهتر این طرح اعلام می‌کنیم فیلم‌هایی که بتوانند در این ماه مبارک روی پرده بروند از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند بود.

کاوش درباره این امتیازات ویژه توضیح داد: یکی از این امتیازات این است که فیلم‌هایی که در این مدت به روی پرده بروند طول ماه رمضان جزو هفته‌های اکرانشان محسوب نخواهد شد. همچنین در ماه مبارک رمضان قیمت بلیت سینما از ساعت ۹ شب به بعد نیم بهاء خواهد بود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در پاسخ به این سوال که آیا فیلم‌های خوبی برای اکران در ماه رمضان متقاضی شده‌اند،‌ یا خیر گفت: تا کنون صحبت‌هایی درباره‌ی «راه بهشت» مهدی صباغ‌زاده،‌ «تو ومن» محمد بانکی‌ و «کلاه قرمزی و بچه ننه» ایرج طهماسب شده و از همین جا اعلام می‌کنیم که ما از تقاضای همه دوستانی که فیلمشان جذابیت اکران در ماه رمضان داشته باشد استقبال می‌کنیم.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>