کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشناسنامه‌های جدید یکماهه صادر می‌شود


معاون حقوقی و سجلی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه شناسنامه های جدید به طور متوسط یک ماهه صادر می‌شود، گفت: هزینه صدور هر شناسنامه ۲ هزار تومان است.
 
محسن کرمی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص صدور شناسنامه جدید برای افراد گفت: در این زمینه فراخوان عمومی نداریم و کسانی که به سن ۱۵ سالگی رسیده و بخواهند شناسنامه‌شان را عکس‌دار کنند برای آنها شناسنامه جدید صادر می‌شود.

معاون حقوقی و سجلی سازمان ثبت احوال کشور ادامه داد: همچنین اگر اطلاعات سجلی افراد بنا به دلایلی تغییر کرده باشد برای آنها شناسنامه مکانیزه صادر می‌شود و همچنین افرادی که به سن  30 سالگی رسیده و بخواهند شناسنامه‌شان را تعویض کنند شناسنامه جدید برای آنها صادر می‌شود.

وی در خصوص مدت زمان صدور شناسنامه گفت: این مدت زمان بستگی به مکان‌هایی دارد که افراد مراجعه کنند، در اداراتی که میزان مراجعات کمتر باشد سریعتر و در کلانشهرها که تعداد مراجعات بیشتر است قدری زمانبر است.

به گفته کرمی، به طور متوسط شناسنامه‌ها ظرف یک ماه صادر و هزینه هر شناسنامه دو هزار تومان است.

معاون حقوقی و سجلی سازمان ثبت احوال کشور افزود: البته افرادی که شناسنامه‌های آنها گم شده باشد برای بار اول  10 هزار تومان و اگر برای بار دوم شناسنامه آنها گم شود برای صدور باید ۲۰ هزار تومان پرداخت کنند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>