کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکاپیتان نکونام به استقلال پیوست/ فتح الله زاده: باز بگویید حاجی خواب دیده/


جواد نکونام با حضور در دفتر علی فتح الله زاده رسما استقلالی شد.

علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرآنلاین ؛ اعلام کرد جواد نکونام ، کاپیتان تیم ملی استقلالی شده است. او در این باره گفت:« با زهم بروید بگویید حاجی دارد خواب می بیند. دیدید که من خوابم را تعبیر کردم و آقا جواد سرانجام به استقلال پیوست. » او ادامه داد:« جواد با حضور در دفترم رسما قرارداد داخلی اش را با ما امضاء کرد و از امروز دیگر بازیکن استقلال است. برای آمدنش چک شخصی خودم را دادم و تا دو ساعت آینده با احتساب پولی که باید به یورو  برای رضایتنامه اش بپردازیم ، رقم دقیق قرارداد او را اعلام می کنم. خیلی هم شفاف می گویم تا هیچ حرف و حدیثی این وسط وجود نداشته باشد. ما بخش بزرگی از این پول را به اوساسونا پرداختیم و باقی اش را به خود آقا جواد دادیم. من برای اینکه او خیالش راحت باشد چک مدت دار ۱۴ روزه شخصی ام را برایش نوشتم و امضاء کردم. البته امیدوارم برگشت نخورد تا مجبور شود حکم جلبم را بگیرد و شما تیتر کنید ، نکونام فتح الله زاده را به زندان انداخت( می خندد).»

او که اوایل فصل نقل و انتقالات و در اردوی ترکیه تیم ملی به جواد نکونام گفته بود:« می خواهم قزل آلای فصل نقل و انتقالاتم باشی ، امسال شکارت می کنم.» حالا با خنده می گوید:« بروید تیتر کنید حاجی شاه ماهی فصل نقل و انتقالات را شکار کرد. ما که امشب شام قزل آلا داریم!»

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>