کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدرئیس پلیس فتا: با پیامک‌های مجرمانه برخورد می‌کنیم

رییس پلیس فتای کشور در ارتباط با پیامکهای مجرمانه گفت: قطعا با اینگونه
پیامک‌ها برخورد خواهیم کرد و اگر پیامک مجرمانه نباشد کاربران تلفن همراه
می‌توانند با مراجعه به اپراتور تلفن همراه خود موضوع را پیگیری کنند.

http://www.tikafun.net/tikahost.com/download/images/news/fata.jpg

به گزارش ایلنا، سردار کمال هادیانفر رییس پلیس فتای کشور گفت: در بحث پیشگیری از جرائم اینترنتی با ساخت انیمیشن‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌های ویژه اقداماتی انجام شده است و البته اقدامات پیشگیرانه توسط پلیس در همه سطوح انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در ارتباط با جرائم اینترنتی، پلیس فتا امسال ۱۶۹ حفره امنیتی را به سامانه‌ها مهم و امنیتی کشور گزارش کرده است که افراد از این ضعف‌های امنیتی آسیب نبینند و این اقدام پیشگیرانه توسط پلیس فتا انجام شده و از این طریق حملات اینترنتی را کاهش دادیم.

وی در ارتباط با جرائم سیاسی در فضای مجازی و مصادیق برخورد با سایت‌های مجرم گفت: پلیس فتا، پلیس در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی، ‌فرهنگی، اقتصادی و امنیتی است و مرز ما جدا نیست و پلیس فتا در تمامی این عرصه اگر جرمی اتفاق بیافتد حضور خواهد یافت و مسئولیت دارد.

وی تاکید کرد: هر کس کار مجرمانه‌ای در فضای مجازی مرتکب شود، چه سیاسی باشد و چه غیر سیاسی، بر اساس قانون، اگر مجازات برای آن اقدام تعیین شده باشد، به شدت برخورد خواهیم کرد.

وی با بیان این مطلب که پلیس فتا در سه حوزه کامپیو‌تر، ارتباطات سیار و شبکه کابلی مسئولیت دارد، اظهار داشت: ما در سه حوزه کامپیو‌تر، ارتباطات سیار و شبکه کابلی اگر جرمی رخ دهد قطعا حضور داریم و در ارتباط با پیامکهای مجرمانه قطعا برخورد خواهیم کرد و اگر پیامک مجرمانه نباشد کاربران تلفن همراه می‌توانند با مراجعه به اپراتور تلفن همراه خود موضوع را پیگیری کنند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>