کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدهزینه خانم ها یک میلیارد بیشتراز مردان!

می توان گفت صرف نظر از هزینه هایی که صرف لباس و وسائل آرایشی می شود، هزینه زندگی زنان در کل زندگیشان ۸۴۹۰۰۰ دلار(حدود یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان) بیشتر از هزینه زندگی مردان است.

http://www.behgar.net/wp-content/uploads/2012/07/images-12.jpg

زنان نسبت به مردان طول عمر بیشتری دارند، درآمدشان کمتر است و (برای مراقبت از کودکان و سالمندان) مرخصی بیشتری می گیرند. بنابراین می توان گفت صرف نظر از هزینه هایی که صرف لباس و وسائل آرایشی می شود، هزینه زندگی زنان در کل زندگیشان ۸۴۹۰۰۰ دلار(حدود یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان) بیشتر از هزینه زندگی مردان است.

این تفاوت را می توان به طول عمر بیشتر، مخارج بیمه بالاتر، مرخصی بیشتر، حقوق و دستمزد کمتر، و مشکلاتی که به طور کلی بر سر راه امور مالی زنان وجود دارد نسبت داد.  تحقیقات نشان می دهد بیشتر بودن  امید به زندگی در زنان در بردارنده ۲۰۰۰۰۰ دلار(حدود ۴۰۰ میلیون تومان) هزینه بیشتر است.

طول عمر زنان به طور میانگین ۵ سال بیشتر از مردان است، این امر ۲۰۰۰۰ دلار(حدود ۴۰ میلیون تومان) بر هزینه های زندگی یک زن می افزاید.

از آنجایی که تربیت فرزندان، مراقبت از والدین سالخورده و سایر مسائل خانوادگی عمدتا بر عهده خانم ها است، تعداد ساعاتی که زنان در محل کار می گذرانند از مردان کمتر است، در نتیجه درآمد و پس انداز خانم ها ۸۰۰۰۰ دلار(حدود صد و شصت میلیون تومان) از مردان کمتر است. گذراندن ساعت کار کمتر به این معنا است که توانایی مالی زنان برای پرداخت بیمه اجتماعی و بیمه بازنشستگی کمتر است. نکته دیگر اینکه به دلیل وجود تبعیض جنسیتی ، هزینه ای که زنان برای بیمه سلامتی خود می پردازند حدود ۳۰ درصد بیشتر از مردان است.

نکته دیگر عدم تساوی درآمد سالانه زن و مرد است. دستمزدی که به زنان پرداخت می شود معمولا کمتر از دستمزدی است که مردان برای همان کار دریافت می کنند.

۹۰ درصد زنان، بنا به دلایلی مانند طلاق و مرگ همسر، ناچارند بار زندگی را به تنهایی بر دوش بکشند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>