کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمایلی سایرس خواننده جوانی که از آهنگهای قبلی اش متنفر است !

مایلی سایرس ، ستاره مشهور هانامانتانا از آهنگهایی که قبلا” خوانده است پشیمان است.

مایلی سایرس

این خواننده و بازیگر جوان اعتراف کرده که آهنگهای قدیمی اش را دوست ندارد .

مایلی سایرس اخیرا” گفت:« وقتی مردم به آیتونز می روند و آهنگهای قدیمی مرا گوش می کنند ناراحت می شوم زیرا اصلا” این آهنگهای قدیمی را دوست ندارم اما به هیچ وجه نمی توانم آنها را پاک کنم و از اول شروع کنم . احساس می کنم نسبت به زمانی که ۱۶ یا ۱۷ ساله بودم خیلی تغییر کرده ام . انسان وقتی به سن ۲۰ سالگی می رسد آنقدر تغییر می کند که شخصیت دوران نوجوانی اش کاملا” برایش غریبه می شود. من واقعا” دوست دارم به عنوان یک هنرمند جدید شروع به کار کنم و حس می کنم آلبوم آینده من اولین آلبوم من است . »

مایلی در ادامه درباره آهنگ جدیدش با نام « ما نمی توانیم متوقف شویم» صحبت کرد.

او گفت:«من این آهنگ را برای جلب نظر منتقدان نساختم ، من آن را برای مردم و طرفدارانم ساختم تا آن را گوش کنند و لذت ببرند.»

«من در حال حاضر ۲۰ ساله هستم و دلم می خواهد با مردمی صحبت کنم که همه شب را با دوستانشان بیدار هستند . این آهنگ درباره یک داستان واقعی از چنین شبی است که خودم تجربه کرده ام . . وقتی برای اولین بار ترانه این آهنگ را شنیدم کاملا” این شب جالبی که قبلا” تجربه کرده بودم را برایم یادآوری کرد.»

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>