کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدقالیباف : پیشنهاداتی از سوی آقای روحانی مطرح شده است

شهردار تهران گفت: در دیدار بعد از انتخابات، پیشنهاداتی از سوی آقای روحانی به من شد.

به گزارش فارس، طرقبه نیوز نوشت: محمد‌باقر قالیباف در حاشیه مراسم تقدیر از اعضای ستاد انتخاباتی خود در شهر طرقبه در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص مطرح شدن پیشنهادات حسن روحانی به وی در رسانه ها اظهار داشت: در دیداری که بعد از انتخابات با آقای روحانی داشتم برخی مباحث از طرف ایشان مطرح شد که در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

قالیباف همچنین در خصوص مسئولیت خود در آینده خاطر نشان کرد : از اول انقلاب تا به امروز در هر مسئولیتی که داشته ام سعی کرده ام بهترین و شایسته ترین نوع خدمت را داشته باشم و تمام تلاشم بر این بوده است که هر کاری را انجام می دهم برای رضای خداوند باشد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: از این به بعد نیز در هر مسئولیتی که قرار بگیرم سعی می کنم بدون هیچ منتی بهترین خدمت را به مردم داشته باشم.

شهردار تهران با اشاره به خلق حماسه سیاسی مردم در انتخابات خاطر نشان کرد: جبران محبت های مردم را فقط می توانم با کار و تلاش بیشتر پاسخ دهم و برای داشتن ایرانی سربلند از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>