کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفهرست پرفروشترین‌ فیلم‌ های هفته‌ گذشته‌ سینمای جهان

فیلم «خماری ۳» با فروش ۸۲ میلیون دلاری در صدر فهرست پرفروشترین‌  فیلم های سینمای جهان در هفته‌ اخیر قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، «خماری ۳» محصول کمپانی «برادران وارنر» با نمایش در ۸۶۰۰ سینما در ۵۴ کشور به فروش ۸۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری دست یافت و پرفروش ترین فیلم سینمای جهان شد تا «سریع و خشن ۶» را کنار بگذارد.

این فیلم طی دو هفته‌ای که از اکران آن گذشته، ۱۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروخته است. «خماری ۳» با استقبال کم‌نظیر تماشاچیان همراه شده و عنوان بهترین کمدی را در تاریخ سینمای کشورهایی چون آلمان و آمریکا به دست آورده است.

قسمت سوم این سه‌گانه ۱۰۴ درصد بیشتر از «خماری ۲» در سینماهای روسیه فروش داشته است که در ایتالیا این رقم به ۱۶۲ درصد رسیده است.

آمارها در کشورهای دیگری چون برزیل،‌ اتریش،‌ اسپانیا، هلند و استرالیا نیز مشابه بوده و این موفقیت چندین برابر «خماری ۳» را نسبت به قسمت دوم این مجموعه نشان می‌دهد.

به گزارش اسکرین دیلی، «گتسبی بزرگ» ساخته «باز لورمن» که در افتتاحیه جشنواره کن نمایش یافت، این هفته ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار به فروش قبلی خود افزود و با اکران در ۵۵ کشور به فروش ۱۲۰ میلیون دلار دست یافت.فیلم جدید «باز لورمن» در زادگاه این کارگردان استرالیایی صدرنشین گیشه سینماها شد. فروش فیلم اقتباسی «گتسبی بزرگ» در مکزیک طی هفته‌ اول اکران، این اثر را در رتبه‌ دوم نشاند.

گیشه‌ سینماهای انگلیس همچنان در دست «گتسبی بزرگ» است و سینمادوستان کشورهای فرانسه،‌ آلمان، روسیه،‌ کره‌جنوبی، ایتالیا و اسپانیا هم به طرز چشمگیری از نسخه‌ جدید رمان «اسکات فیتزجرالد» استقبال کرده‌اند. این فیلم از ۱۴ ژوئن روی پرده‌ی سینماهای ژاپن خواهد رفت.

«سریع و خشن ۶» هم به فروش ۷۵ میلیون دلار در تعطیلات آخر هفته‌ گذشته دست پیدا کرد. فروش کلی این فیلم از زمان اکران تا کنون حدود ۳۱۱ میلیون دلار بوده است.

نیوزلند، مکزیک، ‌آلمان، روسیه، برزیل، انگلیس و آمریکا از جمله کشورهای میزبان فیلم جدید هستند.

در فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته‌ گذشته‌ سینمای جهان نام «مرد آهنی ۳» نیز خودنمایی می‌کند. فیلم معروف کمپانی «والت دیزنی» در گیشه‌ی سینماهای جهان فروش ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار دلاری را تجربه کرد. در مجموع فروش این فیلم به ۷۹۵ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسیده است. «مرد آهنی ۳» همچنین عنوان هفتمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان را کسب کرده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>