کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدژوزه مورینیو رسما سرمربی چلسی شد

وب سایت رسمی باشگاه چلسی دقایقی پیش اعلام کرد ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی با قراردادی ۴ ساله رسما به عنوان سرمربی این باشگاه انگلیسی معرفی شد.

به گزارش مهر، مورینیو که بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ هدایت چلسی را به عهده داشت و دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر، دو عنوان قهرمانی در جام اتحادیه و یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس را کسب کرده بود بار دیگر روی نیمکت این تیم لندنی نشست.

مورینیو در سال ۲۰۰۷ با توافق دو طرف از چلسی جدا شد و بعد از آن هدایت اینتر را به عهده گرفت و که موفق شد در سال ۲۰۱۰ با این تیم ایتالیایی سه گانه را کسب کند. او سپس به رئال پیوست و فصل گذشته با این تیم قهرمانی لالیگا و جام حذفی اسپانیا را کسب کرد.

مورینیو سه دستیار خود را هم در چلسی معرفی کرده است. روی فاریا، سیلوینو لورو و ژوزه مورایس که هر سه سابقه دستیاری در تیم های مخلف را داشتند آقای خاص را در چلسی کمک خواهند کرد. به این سه نفر باید استیو هالند، کریستوف لولیکون و کریس جونز اعضای فعلی کادر فنی چلسی را هم اضافه کنیم.

سرمربی جدید چلسی دوشنبه هفته آینده در کنفرانسی خبری در استمفوردبریج به خبرنگاران معرفی خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>