کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبهترین و بدترین زمان برای میوه خوردن !

میوه یکی از با ارزش ترین نعمت های الهی است .هرگز میوه را پس از غذا مصرف نکنید. میوه را باید قبل از غذا میل کنید تا ضایعات بدن دفع شود. میوه منبع عالی آنتی اکسیدان هاست که بدن را سم زدایی می کند

میوه ها که کم کالری و سرشار از مواد مغذی است حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و ریزمغذی هاست که در صورت مصرف بین ساعت ۴ تا ۱۱ صبح (زمان مصرف صبحانه) در بدن بهتر جذب می شود.

سیب خوردن

میوه ها سرشار از عوامل طبیعی سم زدا مانند فلاوانوئید، کاروتنوئید و پلی فنولز است. این ترکیب ها برای از بین بردن یا خنثی کردن سموم به بدن کمک می کند. قند موجود در میوه به سلامت کبد کمک می کند تا این عضو دفع طبیعی سموم را بهتر انجام دهد.

بهترین زمان مصرف میوه غیر از وعده صبح، در صورتی که غذا سنگین نباشد، میان وعده است. بعد از شام هم می توان میوه مصرف کرد. در وعده صبحانه بهتر است حداقل ۳ گروه از وعده های اصلی غذایی مثل نان و غلات، میوه ها و لبنیات وجود داشته باشد.فقط فراموش نکنید کره و خامه جزو چربی ها هستند و ماده لبنی محسوب نمی شوند.

میوه ها غنی از فیبر غذایی و حاوی قند ساده است. مصرف منظم میوه ها، میزان قند خون را کنترل می کند، کلسترول خون را کاهش می دهد و مانع از سخت شدن رگ های خون می شود. در صورت مصرف میوه بین ۴ تا ۱۰ صبح، تاثیر مصرف میوه ها بیشتر می شود.کاهش وزن ایجاد می کند .

نکته: به طور کلی میوه ها کم کالری و غنی از فیبرهای غذایی است. در نتیجه احساس سیری طولانی تری در فرد به وجود می آورد. این امر مانع از تمایل فرد به مصرف انواع شیرینی می شود. مصرف میوه باعث تعادل هورمون ها در بدن می شود تا بدن بتواند با چربی های مربوط به یائسگی و افزایش وزن بر اثر تعادل نداشتن هورمون های تیروئید مقابله کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>