کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدچربی و فشار خونتان را با خرمالو کاهش دهید !

کارشناس تغذیه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)،گفت:مصرف میوه پاییزی خرمالو به دلیل داشتن دو عنصر پتاسیم و منیزیم موجب کاهش چربی و فشارخون بالا می شود.

به گزارش ایرنا،ˈفاطمه بلالیˈ افزود: وجود عناصری مانند پتاسیم و منیزیم در خرمالو به آن خاصیت کاهش دهنده چربی (کلسترول بد LDL) و فشارخون داده و به همین دلیل این میوه برای سلامتی بیماران قلبی و افراد دارای چربی و فشارخون بالا بسیار مفید است.

وی خاطرنشان کرد همچنین خرمالو به دلیل داشتن مقدار زیادی فیبر و مواد آنتی اکسیدانی مانند ویتامین سی C ، خاصیت ضد سرطانی دارد.

چربی و فشارخون

به گفته این کارشناس تغذیه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) ، هر یکصد گرم میوه خرمالو حاوی ۸۰ کیلوکالری انرژی، ۱۹ گرم قند و ۷۹ گرم آب است.

بلالی ادامه داد: خرمالو سرشار از ویتامین ها A ، B1، B2، B3، C و مواد معدنی ضروری برای بدن مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.

وی یادآور شد هر یک از این مواد معدنی نقش موثری در سلامتی و تندرستی بدن ایفا می کنند بطور مثال کلسیم در رشد کودکان و حفظ انرژی برای بزرگسالان ، موثر است و آهن موجود در آن نیز در خون سازی نقش دارد.

به گفته این کارشناس تغذیه ، میزان مواد قندی خرمالو برای مبتلایان به بیماری قند، مضر نیست.

بلالی افزود: همچنین این میوه برای آفت دهان و گلودرد بسیار مفید است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>