کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبا برقی شدن قطار تهران مشهد شش ساعت زودتر به مقصد میرسید

مهر: مدیرعامل راه‌آهن با اشاره به وضعیت مطلوب عملیات برقی کردن پروژه قطار تهران مشهد گفت: این پرژه با سرمایه گذاری چهار هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار آغاز شده است.

عبدالعلی صاحب محمدی صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل استانداری سمنان ضمن اشاره به اینکه فونداسیون تیرهای برق عملیات برقی کردن پروژه قطار تهران – مشهد تهیه شده است، گفت: عملیات برقی کردن پروژه قطار تهران – مشهد با سرمایه گذاری چهار هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان و با هدف ارتقاء خط، ناوگان جدید و افزایش ظرفیت ایستگاه های مبدا و مقصد از امسال آغاز شده است.
تهران به مشهد
وی با بیان اینکه این سرمایه گذاری در دو بخش زیر بنایی و ناوگان است، اظهار داشت: یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در بخش زیر سازی و دو هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان در بخش ناوگانی است.

بهره برداری از فاز اول خط‌ آهن برقی تهران – مشهد دریک برنامه سه ساله

صاحب محمدی با اشاره به زمان طرح مطالعاتی این پروژه، افزود: برقی کردن قطار در ایران تجربه جدیدی بود و در این راستا مناقصاتی برگزار شد و تلاش هایی صورت گرفت که به ثمر نرسید و باعث شد زمان زیادی برای طرح مطالعاتی و شروع عملیات اجرایی آن صرف شود.

مدیرعامل راه‌آهن با اشاره به این که برای برقی کردن خط‌ آهن تهران – مشهد با این نوع سرمایه گذاری شاهد افزایش کیفیت در بخش ریل و همچنین ناوگان خواهیم بود اظهار امیدواری کرد: فاز اول این طرح در یک برنامه سه ساله و فاز دوم در یک برنامه پنج ساله به بهره برداری برسد.

سرعت قطار تهران-مشهد به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد

وی افزود: سرعت اولیه قطار برقی تهران-مشهد ۱۶۰ کیلومتر در ساعت در نظر گرفته شده که این سرعت به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد و زمان مسافرت به مشهد شش ساعت کاهش می یابد.

صاحب‌محمدی درباره برقی شدن خط‌ آهن تهران – مشهد تصریح کرد: راه‌آهن تهران – مشهد مهم‌ترین محور ریلی مسافری کشور و با طول ۹۲۶ کیلومتر در دو خط رفت و برگشت است که از تهران آغاز و با گذشتن از شهرهای گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود و نیشابور به مشهدالرضا متصل می‌شود.

کاهش زمان سفر به حدود ۶ ساعت از مهمترین اهداف طرح برقی شدن خط‌ آهن تهران – مشهد

مدیر عامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: برای برقی کردن خط‌ آهن تهران-مشهد اجرای شبکه بالا سری و تأمین ناوگان برقی اعم از باری و مسافری مد نظر است.

وی افزود: در این پروژه افزایش سرعت قطارها به ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت، افزایش ظرفیت مسیر و کاهش زمان سفر به حدود ۶ ساعت از مهمترین اهداف طرح است.

صاحب محمدی در خاتمه کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، افزایش جذابیت سفر برای مسافر و کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری لکوموتیو را از دیگر اهداف طرح برقی کردن راه‌آهن تهران – مشهد عنوان کرد.

مدیر عامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از صبح پنج شنبه در راس هیئتی جهت بررسی و بازدید از طرح های راه آهن شمالشرق به سمنان سفر کرده است.

برگزاری نشست با استاندار و دیگر مسئولان استان سمنان از جمله برنامه های صاحب محمدی و هیئت همراه وی در این روز خواهد بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>